Ga naar inhoud Ga naar navigatie

Bosch Security and Safety Systems Nederland

PRODUCTFAMILIE

AUTODOME IP starlight 5000i

AUTODOME IP starlight 5000i

PTZ 2MP HDR 30x transparant IP66 hangend

CTN NDP-5512-Z30
Productnummer F.01U.345.122

AUTODOME IP starlight 5000i

PTZ 2MP HDR30x transparant plafondinbouw

CTN NDP-5512-Z30C
Productnummer F.01U.345.123

AUTODOME IP starlight 5000i

PTZ 2MP HDR 30x trans. plafondinbouw

CTN NDP-5512-Z30C-P
Productnummer F.01U.383.417

AUTODOME IP starlight 5000i

PTZ 2MP HDR 30x transparant IP66 hangend

CTN NDP-5512-Z30-P
Productnummer F.01U.383.416

Beeldsensor 1/2,8" progressieve scan CMOS
Effectieve beeldelementen 1945 x 1097 (2,13 MP)
Objectief 30x zoom4,5 mm - 135 mm (F1,6 - F4,4)
Gezichtsveld optische zoom (FOV) 2.4° - 60.9°
Scherpstellen Automatisch, met handmatige uitschakeling
Iris Automatisch, met handmatige uitschakeling
Digitale zoom 16x
Kleur 18,6 mLux
Mono 4 mLux
Versterkingsregeling AGC, Vast
Diafragmacorrectie Horizontaal en verticaal
Elektronische-sluitertijd (AES) 1/1 s tot 1/10.000 s (22 stappen)
Signaal-ruisverhouding (SNR) >55 dB
Dag/nacht-schakelaar Automatisch IR-sperfilter
Tegenlichtcompensatie (BLC) Aan / Uit / Intelligent Auto Exposure (IAE)
Witbalans 2000 K tot 10.000 K ATW, AWB hold, verlengde ATW, handmatig, natriumlamp autom., natriumlamp
Dag/nacht Zwart/wit, Kleur, Auto
Defog-modus Verbetert het zicht bij het bekijken van mistige scènes of andere scènes met laag contrast.
Hoog dynamisch bereik 120 dB WDR
Gemeten volgens IEC 62676 Deel 5 107 dB WDR

Voeding, 220VAC 50Hz, 24VAC 50VA out

CTN UPA-2450-50
Productnummer F.01U.076.157

Voeding voor camera voor binnen. 220 VAC, 50 Hz in; 24 VAC, 50 VA uit

Voedingseenh. 120VAC 60Hz 24VAC 50VA uit

CTN UPA-2450-60
Productnummer F.01U.076.154

Voeding van camera voor gebruik binnenshuis. 120 VAC, 60 Hz In; 24 VAC, 50 VA Uit

Midspan, 60W, één poort, AC in

CTN NPD-6001B
Productnummer F.01U.347.358

60 W midspan voor gebruik binnenshuis voor camera's zonder straler

Bewakingskast 24VAC

CTN NDA-U-PA0
Productnummer F.01U.324.947

Junction box, 24 VAC ingang, 24 VAC uitgang, IP66

Bewakingskast 120VAC

CTN NDA-U-PA1
Productnummer F.01U.324.948

Junction box, 100 - 120 VAC 50/60 Hz ingang, 24 VAC uitgang, IP66

Bewakingskast 230VAC

CTN NDA-U-PA2
Productnummer F.01U.324.949

Junction box, 230 VAC ingang, 24 VAC uitgang, IP66

Verloopstuk voor hoekmontage

CTN NDA-U-CMT
Productnummer F.01U.324.946

Universele hoekmontagebeugel, wit

Adapter voor mastmontage groot

CTN NDA-U-PMAL
Productnummer F.01U.324.944

Universele buismontageadapter, wit, groot

Adapter voor mastmontage klein

CTN NDA-U-PMAS
Productnummer F.01U.324.943

Mastbevestigingsadapter klein

Universele mastbevestigingsadapter, wit; klein.

Steun voor buismontage, 12" (31cm)

CTN NDA-U-PMT
Productnummer F.01U.324.940

Universele mastmontagebeugel voor domecamera's, 31 cm, wit

Verlengbuis voor buismontage, 50cm

CTN NDA-U-PMTE
Productnummer F.01U.324.941

Verlengstuk voor hangende buismontage, 50 cm, wit

Wand-/plafondbeugel voor buismontage SMB

CTN NDA-U-PSMB
Productnummer F.01U.324.942

Doos voor opbouwmontage (SMB) voor wand- of buismontage.

Wandmontageplaat

CTN NDA-U-WMP
Productnummer F.01U.324.950

Achterplaat voor universele wandmontage-, hoekmontage- en buismontagebeugel, wit, IP66

Wandbevestiging hangend

CTN NDA-U-WMT
Productnummer F.01U.324.939

Universele wandmontagebeugel voor domecamera's, wit

Hangende bevestiging dakrand

CTN NDA-U-RMT
Productnummer F.01U.324.945

Universele dakmontagebeugel voor domecamera's, wit

Adapter voor dakrandmontage

CTN LTC 9230/01
Productnummer F.01U.503.630

Adapter voor platdakmontage om een eenheid rechtop te bevestigen op een vlakke ondergrond.

Onderst.set verlaagd plafond, 17,8cm

CTN VGA-IC-SP
Productnummer F.01U.245.271

Ondersteuningsset voor domecamera's in verlaagde plafonds. Opening Ø177 mm. Maximaal ondersteund gewicht 11,3 kg.

Getinte koepel voor PTZ-dome

CTN NDA-5020-PTBL
Productnummer F.01U.332.331

Getinte koepel voor hangende modellen van AUTODOME IP 5000i-camera's.

INTERFACEKIT VOOR ETHERNET NAAR SFP

CTN VG4-SFPSCKT
Productnummer F.01U.142.529

Glasvezelkit voor videoverzender/-ontvanger van Ethernet-netwerkmediaconvertor voor AUTODOME-camera's, voor MIC-IP-voedingskast voor MIC analoge camera's en voor de junction boxen (NDA-U-PA0, NDA-U-PA1 en NDA-U-PA2).

Glasvezelmodule, multimode, 1310nm, 2LC

CTN SFP-2
Productnummer F.01U.136.537

SFP-glasvezelmodule, 2 km, 2 LCD-connectoren.

Multimodus

1310 mm

Glasvezelmodule, single-mode, 1310nm 2LC

CTN SFP-3
Productnummer F.01U.136.538

SFP-glasvezelmodule, 20 km, 2 LCD-connectoren.

Single-mode

1310 nm

Glasvezelmodule, 1310/1550nm, 1SC

CTN SFP-25
Productnummer F.01U.136.541

SFP-glasvezelmodule, 2 km, 1 SC-connector.

Multi-mode

1310/1550 nm

Glasvezelmodule, 1550/1310nm, 1SC

CTN SFP-26
Productnummer F.01U.136.542

SFP-glasvezelmodule, 2 km, 1 SC-connector.

Multi-mode

1550/1310 nm

License key for serial protocol

CTN MVS-FCOM-PRCL
Productnummer F.01U.314.101

Softwarelicentie voor serieel protocol (e-licentie) voor IP-camera's

Titel Type Taal
Titel
Declaration of Conformity (Declaration of Conformity (DoC) - AUTODOME IP starlight 5000i,-IR)
Type
PDF
Taal
en-US 
Titel
UL (AUTODOME IP starlight 5000i)
Type
PDF
Taal
en-US 
Titel
A/E-specificatie (AUTODOME IP starlight 5000i)
Type
DOCX
Taal
en-US 
Titel
Bedieningshandleiding (AUTODOME IP starlight 5000i)
Type
PDF
Taal
Titel
Beknopte installatiehandleiding (AUTODOME IP starlight 5000i (in-ceiling))
Type
PDF
Taal
Titel
Beknopte installatiehandleiding (AUTODOME IP starlight 5000i (pendant))
Type
PDF
Taal
Titel
CAD-tekening DWG (AUTODOME IP 5000i│AUTODOME IP starlight 5000i (In-ceiling))
Type
ZIP
Taal
Titel
CAD-tekening DWG (AUTODOME IP 5000i│AUTODOME IP starlight 5000i (pendant))
Type
ZIP
Taal
Titel
CAD-tekening DXF (AUTODOME IP 5000i│AUTODOME IP starlight 5000i (In-ceiling))
Type
ZIP
Taal
Titel
CAD-tekening DXF (AUTODOME IP 5000i│AUTODOME IP starlight 5000i (pendant))
Type
ZIP
Taal
Titel
Gegevensblad (AUTODOME IP starlight 5000i)
Type
PDF
Taal
Titel
Installatiehandleiding (AUTODOME IP starlight 5000i (in-ceiling))
Type
PDF
Taal
Titel
Installatiehandleiding (AUTODOME IP starlight 5000i (pendant))
Type
PDF
Taal
Titel
Opmerking bij huidige versie (CPP7.3 H.264/H.265 Firmware 7.70.0126)
Type
PDF
Taal
en-US 
Titel
Opmerking bij huidige versie (CPP7.3 H.264/H.265 Firmware 7.72.0008)
Type
PDF
Taal
en-US 
Titel
Revit (AUTODOME IP starlight 5000i │ AUTODOME IP starlight 5100i)
Type
ZIP
Taal
en-US 
Titel
Snelkeuzegids (Modular camera mounts and accessories)
Type
PDF
Taal
en-US 
Titel
Speciaal (Alarm task script language 7.60)
Type
PDF
Taal
en-US 
Titel
Speciaal (Bosch IP Video and Data Security Guidebook)
Type
PDF
Taal
Titel
Speciaal (Product Tests Report (5000i))
Type
PDF
Taal
en-US 
Titel
Toepassingsinformatie (AUTODOME Operation Guidelines)
Type
PDF
Taal
en-US 
Titel
Toepassingsinformatie (Outdoor installations)
Type
PDF
Taal
en-US 
Titel
Verkoopbrochure (IP product overview)
Type
PDF
Taal
Titel
White Paper (Intelligent streaming)
Type
PDF
Taal
en-US 
Titel
White Paper (Technical Note: Network Authentication 802.1X)
Type
PDF
Taal
en-US 
Titel
Software (CPP7.3 H.264/H.265 Firmware 7.70.0126)
Type
ZIP
Taal
Titel
Software (CPP7.3 H.264/H.265 Firmware 7.72.0008)
Type
ZIP
Taal
forward-right_adjusted