Ga naar inhoud Ga naar navigatie

Bosch Security and Safety Systems | Nederland

PRODUCTFAMILIE

AUTODOME IP starlight 7000 HD (1080p)

AUTODOME IP starlight 7000 HD (1080p)

PTZ 2MP HDR 30x transparant IP66 hangend

CTN VG5-7230-EPC5
Productnummer F.01U.321.422

AUTODOME IP starlight 7000 HD (1080p)

PTZ 2MP HDR 30x transparant IK10 hangend

CTN VG5-7230-EPR5
Productnummer F.01U.321.423

Midspan, 60W, één poort, AC in

CTN NPD-6001B
Productnummer F.01U.347.358

60 W midspan voor gebruik binnenshuis voor camera's zonder straler

Midspan, 95W, één poort, AC in

CTN NPD-9501A
Productnummer F.01U.286.250

95 W midspan voor gebruik binnenshuis voor AUTODOME 7000 en MIC IP-camera's met of zonder straler

Voedingseenh. 120VAC, AUTODOME, MIC7000

CTN VG4-A-PSU1
Productnummer F.01U.261.377

Voedingseenheid voor AUTODOME 7000, MIC IP-camera's zonder straler.

120VAC in, 24VAC uit

Voeding, 230VAC, AUTODOME, MIC7000

CTN VG4-A-PSU2
Productnummer F.01U.009.668

Voedingseenheid voor AUTODOME 7000, MIC IP-camera's zonder straler.

230VAC in, 24VAC uit

Kap voor voedingskast

CTN VGA-SBOX-COVER
Productnummer F.01U.010.505

Kap voor AUTODOME voedingskasten, wit

INTERFACEKIT VOOR ETHERNET NAAR SFP

CTN VG4-SFPSCKT
Productnummer F.01U.142.529

Glasvezelkit voor videoverzender/-ontvanger van Ethernet-netwerkmediaconvertor voor AUTODOME-camera's, voor MIC-IP-voedingskast voor MIC analoge camera's en voor de junction boxen (NDA-U-PA0, NDA-U-PA1 en NDA-U-PA2).

Glasvezelmodule, multimode, 1310nm, 2LC

CTN SFP-2
Productnummer F.01U.136.537

SFP-glasvezelmodule, 2 km, 2 LCD-connectoren.

Multimodus

1310 mm

Glasvezelmodule, single-mode, 1310nm 2LC

CTN SFP-3
Productnummer F.01U.136.538

SFP-glasvezelmodule, 20 km, 2 LCD-connectoren.

Single-mode

1310 nm

Glasvezelmodule, 1310/1550nm, 1SC

CTN SFP-25
Productnummer F.01U.136.541

SFP-glasvezelmodule, 2 km, 1 SC-connector.

Multi-mode

1310/1550 nm

Glasvezelmodule, 1550/1310nm, 1SC

CTN SFP-26
Productnummer F.01U.136.542

SFP-glasvezelmodule, 2 km, 1 SC-connector.

Multi-mode

1550/1310 nm

Boogarm, voedingskast, 24VAC, AUTODOME

CTN VG4-A-PA0
Productnummer F.01U.009.671

Boogarmsteun met voedingskast voor een AUTODOME Serie camera, zonder transformator, wit

Boogarm, voedingskast, 120VAC, AUTODOME

CTN VG4-A-PA1
Productnummer F.01U.261.374

Boogarmsteun met voedingskast voor een AUTODOME Serie camera met 120 VAC-transformator, wit

Boogarm, voedingskast, 230VAC, AUTODOME

CTN VG4-A-PA2
Productnummer F.01U.009.664

Boogarmsteun met voedingskast voor een AUTODOME Serie camera met 230 VAC-transformator, wit

Boogarm met bedrading, voor AUTODOME

CTN VGA-PEND-ARM
Productnummer F.01U.261.947

Compatibel met een AutoDome Serie hangende behuizing

Montageplaat voor VGA-PEND-ARM

CTN VGA-PEND-WPLATE
Productnummer F.01U.247.809

Montageplaat voor VGA-PEND-ARM, compatibel met een AutoDome Serie camera

Dakrandsteun voor AUTODOME-serie

CTN VGA-ROOF-MOUNT
Productnummer F.01U.247.811

Dakrandsteun, wit

Voor VG5-6xx/7xxx camera's is VG4-A-9543 buismontage vereist (afzonderlijk verkrijgbaar).

Voor NEZ-5130-/NEZ-5230-camera's is NDA-ADPTR-NPTMET vereist (afzonderlijk verkrijgbaar)

Adapter voor dakrandmontage

CTN LTC 9230/01
Productnummer F.01U.503.630

Adapter voor platdakmontage om een eenheid rechtop te bevestigen op een vlakke ondergrond.

Buismontage voor AUTODOME, wit

CTN VG4-A-9543
Productnummer F.01U.009.673

Buissteun, wit, voor een AutoDome Serie hangende behuizing

Onderst.set verlaagd plafond, 17,8cm

CTN VGA-IC-SP
Productnummer F.01U.245.271

Ondersteuningsset voor domecamera's in verlaagde plafonds. Opening Ø177 mm. Maximaal ondersteund gewicht 11,3 kg.

Koepel, hangend, transparant

CTN VGA-BUBBLE-PCLA
Productnummer F.01U.247.818

Slagvaste acrylkoepel

Koepel, hangend, getint

CTN VGA-BUBBLE-PTIA
Productnummer F.01U.247.820

Slagvaste acrylkoepel

Koepel, plafondinbouw, groot transparant

CTN VGA-BUBLRG-CCLA
Productnummer F.01U.283.457

Hogeresolutiekoepel voor AUTODOME camera's voor inbouw in plafonds, doorzichtig

Koepel, plafondinbouw, groot, getint

CTN VGA-BUBLRG-CTIA
Productnummer F.01U.283.404

Hogeresolutiekoepel voor AUTODOME camera's voor inbouw in plafonds, getint

Koepel, plafondinbouw, getint

CTN VGA-BUBHD-CTIA
Productnummer F.01U.281.738

Hogeresolutie-acrylkoepel voor AUTODOME HD camera's voor inbouw in plafonds, getint

Koepel, hangend, IK10

CTN VGA-BUBBLE-IK10
Productnummer F.01U.315.882

IK10-koepel voor gebruik met AUTODOME 7000 HD-camera's met hangende behuizingen

Titel Type Taal
Titel
Declaration of Conformity (Declaration of Conformity (DoC) - AUTODOME 7000)
Type
PDF
Taal
en-US 
Titel
UL (AUTODOME 7000)
Type
PDF
Taal
en-US 
Titel
A/E-specificatie (- AUTODOME IP starlight 7000 HD)
Type
DOC
Taal
de-DE  en-US 
Titel
Addendum (User Commands Table for AUTODOME7000, MIC7000)
Type
PDF
Taal
en-US 
Titel
Bedieningshandleiding (- AUTODOME IP starlight 7000 HD)
Type
PDF
Taal
Titel
CAD-tekening DWG (AUTODOME 7000 HD In-Ceiling Models)
Type
ZIP
Taal
Titel
CAD-tekening DWG (AUTODOME 7000 pendant)
Type
ZIP
Taal
Titel
CAD-tekening DXF (AUTODOME 7000 pendant)
Type
ZIP
Taal
Titel
CAD-tekening DXF (AUTODOME HD In-Ceiling Models)
Type
ZIP
Taal
Titel
Gegevensblad
Type
PDF
Taal
Titel
Opmerking bij huidige versie (CPP4 H.264 Firmware 7.10.0076)
Type
PDF
Taal
en-US 
Titel
Opmerking voor technische service (Serial Protocol License MVS-FCOM-PRCL)
Type
PDF
Taal
de-DE  en-US 
Titel
Speciaal (- Product Tests Report (AUTODOME IP starlight 7000 HD))
Type
DOCX
Taal
en-US 
Titel
Speciaal (Alarm task script language 7.60)
Type
PDF
Taal
en-US 
Titel
Speciaal (Bosch IP Video and Data Security Guidebook)
Type
PDF
Taal
Titel
Toepassingsinformatie (AUTODOME Operation Guidelines)
Type
PDF
Taal
en-US 
Titel
Toepassingsinformatie (Outdoor installations)
Type
PDF
Taal
en-US 
Titel
Verkoopbrochure (AUTODOME IP cameras)
Type
PDF
Taal
Titel
Verkoopbrochure (IP product overview)
Type
PDF
Taal
Titel
White Paper (Technical Note: Network Authentication 802.1X)
Type
PDF
Taal
en-US 
Titel
Software (CPP4 H.264 Firmware 7.10.0076)
Type
ZIP
Taal
Titel
Software (MPEG ActiveX 6.34.0174)
Type
ZIP
Taal
en-US 
Titel
Software (Video Client 1.7.6 SR3)
Type
ZIP
Taal
forward-right_adjusted