Ga naar inhoud Ga naar navigatie

Bosch Security and Safety Systems Nederland

PRODUCTFAMILIE

AUTODOME IP starlight 7000i

AUTODOME IP starlight 7000i

PTZ 2MP HDR 30x transparant IP66 hangend

CTN NDP-7512-Z30
Productnummer F.01U.352.678

AUTODOME IP starlight 7000i

PTZ 2MP HDR 30x, getint IP54 plafondinb.

CTN NDP-7512-Z30CT
Productnummer F.01U.352.677

AUTODOME IP starlight 7000i

PTZ 2MP HDR 30x transparant IK10 hangend

CTN NDP-7512-Z30K
Productnummer F.01U.352.676

Beeldsensor 1/2,8 inch CMOS-sensor
Effectieve beeldelementen (pixels) 1944 x 1212 (2,35 MP)
Objectief 30x motorzoom4,3 mm tot 129 mmF1.6 tot F4.7
Gezichtsveld (FOV) 2,3° tot 64,7°
Scherpstellen Automatisch, met handmatige uitschakeling
Iris Automatisch, met handmatige uitschakeling
Digitale zoom 12x
Dag/nacht-schakelaar Automatisch IR-sperfilter
Kleur 0,0077 lx
Zwart/wit 0,0008 lx
Hoog dynamisch bereik 120 dB WDR
Gemeten volgens IEC 62676 Deel 5 100 dB WDR
Versterkingsregeling AGC, Vast, regio per preset
Diafragmacorrectie Horizontaal en verticaal
Elektronische-sluitertijd (AES) 1/1 s tot 1/10.000 s (22 stappen)
Signaal-ruisverhouding (SNR) >55 dB
Tegenlichtcompensatie (BLC) Aan / Uit / Intelligent Auto Exposure (IAE)
Witbalans 2000 K tot 10.000 K ATW, AWB hold, verlengde ATW, handmatig, natriumlamp autom., natriumlamp, binnenshuis, buitenshuis
Dag/nacht Zwart/wit, Kleur, Auto
Defog-modus Verbetert het zicht bij het bekijken van mistige scènes of andere scènes met laag contrast.

Midspan, 60W, één poort, AC in

CTN NPD-6001B
Productnummer F.01U.347.358

60 W midspan voor gebruik binnenshuis voor camera's zonder straler

Voedingseenh. 120VAC, AUTODOME, MIC7000

CTN VG4-A-PSU1
Productnummer F.01U.261.377

Voedingseenheid voor AUTODOME 7000, MIC IP-camera's zonder straler.

120VAC in, 24VAC uit

Voeding, 230VAC, AUTODOME, MIC7000

CTN VG4-A-PSU2
Productnummer F.01U.009.668

Voedingseenheid voor AUTODOME 7000, MIC IP-camera's zonder straler.

230VAC in, 24VAC uit

Kap voor voedingskast

CTN VGA-SBOX-COVER
Productnummer F.01U.010.505

Kap voor AUTODOME voedingskasten, wit

INTERFACEKIT VOOR ETHERNET NAAR SFP

CTN VG4-SFPSCKT
Productnummer F.01U.142.529

Glasvezelkit voor videoverzender/-ontvanger van Ethernet-netwerkmediaconvertor voor AUTODOME-camera's, voor MIC-IP-voedingskast voor MIC analoge camera's en voor de junction boxen (NDA-U-PA0, NDA-U-PA1 en NDA-U-PA2).

Glasvezelmodule, multimode, 1310nm, 2LC

CTN SFP-2
Productnummer F.01U.136.537

SFP-glasvezelmodule, 2 km, 2 LCD-connectoren.

Multimodus

1310 mm

Glasvezelmodule, single-mode, 1310nm 2LC

CTN SFP-3
Productnummer F.01U.136.538

SFP-glasvezelmodule, 20 km, 2 LCD-connectoren.

Single-mode

1310 nm

Glasvezelmodule, 1310/1550nm, 1SC

CTN SFP-25
Productnummer F.01U.136.541

SFP-glasvezelmodule, 2 km, 1 SC-connector.

Multi-mode

1310/1550 nm

Glasvezelmodule, 1550/1310nm, 1SC

CTN SFP-26
Productnummer F.01U.136.542

SFP-glasvezelmodule, 2 km, 1 SC-connector.

Multi-mode

1550/1310 nm

Boogarm, voedingskast, 120VAC, AUTODOME

CTN VG4-A-PA1
Productnummer F.01U.261.374

Boogarmsteun met voedingskast voor een AUTODOME Serie camera met 120 VAC-transformator, wit

Montageplaat voor VGA-PEND-ARM

CTN VGA-PEND-WPLATE
Productnummer F.01U.247.809

Montageplaat voor VGA-PEND-ARM, compatibel met een AutoDome Serie camera

Dakrandsteun voor AUTODOME-serie

CTN VGA-ROOF-MOUNT
Productnummer F.01U.247.811

Dakrandsteun, wit

Voor VG5-6xx/7xxx camera's is VG4-A-9543 buismontage vereist (afzonderlijk verkrijgbaar).

Voor NEZ-5130-/NEZ-5230-camera's is NDA-ADPTR-NPTMET vereist (afzonderlijk verkrijgbaar)

Adapter voor dakrandmontage

CTN LTC 9230/01
Productnummer F.01U.503.630

Adapter voor platdakmontage om een eenheid rechtop te bevestigen op een vlakke ondergrond.

Buismontage voor AUTODOME, wit

CTN VG4-A-9543
Productnummer F.01U.009.673

Buissteun, wit, voor een AutoDome Serie hangende behuizing

Onderst.set verlaagd plafond, 17,8cm

CTN VGA-IC-SP
Productnummer F.01U.245.271

Ondersteuningsset voor domecamera's in verlaagde plafonds. Opening Ø177 mm. Maximaal ondersteund gewicht 11,3 kg.

Koepel, hangend, transparant

CTN VGA-BUBBLE-PCLA
Productnummer F.01U.247.818

Slagvaste acrylkoepel

Koepel, hangend, getint

CTN VGA-BUBBLE-PTIA
Productnummer F.01U.247.820

Slagvaste acrylkoepel

Koepel, plafondinbouw, groot transparant

CTN VGA-BUBLRG-CCLA
Productnummer F.01U.283.457

Hogeresolutiekoepel voor AUTODOME camera's voor inbouw in plafonds, doorzichtig

Koepel, plafondinbouw, getint

CTN VGA-BUBHD-CTIA
Productnummer F.01U.281.738

Hogeresolutie-acrylkoepel voor AUTODOME HD camera's voor inbouw in plafonds, getint

Koepel, hangend, IK10

CTN VGA-BUBBLE-IK10
Productnummer F.01U.315.882

IK10-koepel voor gebruik met AUTODOME 7000 HD-camera's met hangende behuizingen

Boogarm, voedingskast, 24VAC, AUTODOME

CTN VG4-A-PA0
Productnummer F.01U.009.671

Boogarmsteun met voedingskast voor een AUTODOME Serie camera, zonder transformator, wit

License key for serial protocol

CTN MVS-FCOM-PRCL
Productnummer F.01U.314.101

Softwarelicentie voor serieel protocol (e-licentie) voor IP-camera's

NTCIP voor bewegende moving camera's

CTN MVS-FNTCIP
Productnummer F.01U.329.682

NTCIP license for moving cameras

Available in NAM region only.

Titel Type Taal
Titel
Declaration of Conformity (Declaration of Conformity (DoC) - AUTODOME IP starlight 7000i)
Type
PDF
Taal
en-US 
Titel
UL (60950)
Type
PDF
Taal
en-US 
Titel
UL (62368)
Type
PDF
Taal
en-US 
Titel
A/E-specificatie
Type
DOCX
Taal
en-US 
Titel
Addendum (Certificate of Compliance)
Type
PDF
Taal
en-US 
Titel
Bedieningshandleiding
Type
PDF
Taal
Titel
Beknopte installatiehandleiding (In-ceiling)
Type
PDF
Taal
Titel
Beknopte installatiehandleiding (Pendant)
Type
PDF
Taal
Titel
CAD-tekening DWG (AUTODOME 7000 HD In-Ceiling Models)
Type
ZIP
Taal
Titel
CAD-tekening DWG (AUTODOME 7000 pendant)
Type
ZIP
Taal
Titel
CAD-tekening DXF (AUTODOME 7000 pendant)
Type
ZIP
Taal
Titel
CAD-tekening DXF (AUTODOME HD In-Ceiling Models)
Type
ZIP
Taal
Titel
Gegevensblad
Type
PDF
Taal
Titel
Installatiehandleiding (In-ceiling (IC))
Type
PDF
Taal
Titel
Installatiehandleiding (Pendant)
Type
PDF
Taal
Titel
Opmerking bij huidige versie (CPP7.3 H.264/H.265 Firmware 7.70.0126)
Type
PDF
Taal
en-US 
Titel
Opmerking bij huidige versie (CPP7.3 H.264/H.265 Firmware 7.72.0008)
Type
PDF
Taal
en-US 
Titel
Revit (AUTODOME IP starlight 7000i │ AUTODOME inteox 7000i - 2MP)
Type
ZIP
Taal
en-US 
Titel
Revit (Bosch_3D_View_Creator_Revit_2017-2021)
Type
ZIP
Taal
en-US 
Titel
Speciaal (Alarm task script language 7.60)
Type
PDF
Taal
en-US 
Titel
Speciaal (Bosch IP Video and Data Security Guidebook)
Type
PDF
Taal
Titel
Speciaal (Product Tests Report)
Type
DOCX
Taal
en-US 
Titel
Toepassingsinformatie (Outdoor installations)
Type
PDF
Taal
en-US 
Titel
Verkoopbrochure (AUTODOME IP cameras)
Type
PDF
Taal
Titel
Verkoopbrochure (IP product overview)
Type
PDF
Taal
Titel
White Paper (Intelligent streaming)
Type
PDF
Taal
en-US 
Titel
Software (CPP7.3 H.264/H.265 Firmware 7.70.0126)
Type
ZIP
Taal
Titel
Software (CPP7.3 H.264/H.265 Firmware 7.72.0008)
Type
ZIP
Taal
forward-right_adjusted