Ga naar inhoud Ga naar navigatie

Bosch Security and Safety Systems | Nederland

PRODUCTFAMILIE

FLEXIDOME IP starlight 8000i - 2MP

FLEXIDOME IP starlight 8000i - 2MP

Vaste dome 2MP HDR 3-9mm PTRZ IP66

CTN NDE-8502-R
Productnummer F.01U.321.595

FLEXIDOME IP starlight 8000i - 2MP

Vaste dome 2MP HDR 10-23mm PTRZ IP66

CTN NDE-8502-RT
Productnummer F.01U.321.596

Bewakingskast 24VAC

CTN NDA-U-PA0
Productnummer F.01U.324.947

Junction box, 24 VAC ingang, 24 VAC uitgang, IP66

Bewakingskast 120VAC

CTN NDA-U-PA1
Productnummer F.01U.324.948

Junction box, 100 - 120 VAC 50/60 Hz ingang, 24 VAC uitgang, IP66

Bewakingskast 230VAC

CTN NDA-U-PA2
Productnummer F.01U.324.949

Junction box, 230 VAC ingang, 24 VAC uitgang, IP66

Adapter voor mastmontage groot

CTN NDA-U-PMAL
Productnummer F.01U.324.944

Universele buismontageadapter, wit, groot

Adapter voor mastmontage klein

CTN NDA-U-PMAS
Productnummer F.01U.324.943

Mastbevestigingsadapter klein

Universele mastbevestigingsadapter, wit; klein.

Steun voor buismontage, 12" (31cm)

CTN NDA-U-PMT
Productnummer F.01U.324.940

Universele mastmontagebeugel voor domecamera's, 31 cm, wit

Verlengbuis voor buismontage, 50cm

CTN NDA-U-PMTE
Productnummer F.01U.324.941

Verlengstuk voor hangende buismontage, 50 cm, wit

Wand-/plafondbeugel voor buismontage SMB

CTN NDA-U-PSMB
Productnummer F.01U.324.942

Doos voor opbouwmontage (SMB) voor wand- of buismontage.

Hangende bevestiging dakrand

CTN NDA-U-RMT
Productnummer F.01U.324.945

Universele dakmontagebeugel voor domecamera's, wit

Wandbevestiging hangend

CTN NDA-U-WMT
Productnummer F.01U.324.939

Universele wandmontagebeugel voor domecamera's, wit

Interfaceplaat hangend, binnen

CTN NDA-8000-PIP
Productnummer F.01U.324.938

Hangende interfaceplaat voor FLEXIDOME IP 8000i en FLEXIDOME IP panoramic 6000/7000 voor buitenshuis.

Interfaceplaat hangend, buiten

CTN NDA-8000-PIPW
Productnummer F.01U.324.967

Hangende interfaceplaat inclusief bescherming tegen weersinvloeden voor FLEXIDOME IP 8000i en FLEXIDOME IP panoramic 6000/7000 voor buitenshuis.

Transparante vervangende koepel

CTN NDA-8000-CBL
Productnummer F.01U.324.934

Heldere vervangende koepel.

Plafondmontagekit

CTN NDA-8000-IC
Productnummer F.01U.324.935

Plafondmontageset voor FLEXIDOME IP 8000i.

Overschilderbare kap, 4x

CTN NDA-8000-PC
Productnummer F.01U.324.966

Overschilderbare kap (4 stuks) voor FLEXIDOME IP 8000i.

Brandwerende montagekit plafondinbouw

CTN NDA-8000-PLEN
Productnummer F.01U.324.936

Plafondmontageset conform kwalificatie tussenruimte voor FLEXIDOME IP 8000i.

Getinte koepel

CTN NDA-8000-TBL
Productnummer F.01U.324.973

Getinte koepel voor FLEXIDOME IP 8000i.

Weerbescherming op camera

CTN NDA-8000-WP
Productnummer F.01U.324.929

Bescherming tegen weersinvloeden op camera voor FLEXIDOME IP 8000i.

INTERFACEKIT VOOR ETHERNET NAAR SFP

CTN VG4-SFPSCKT
Productnummer F.01U.142.529

Glasvezelkit voor videoverzender/-ontvanger van Ethernet-netwerkmediaconvertor voor AUTODOME-camera's, voor MIC-IP-voedingskast voor MIC analoge camera's en voor de junction boxen (NDA-U-PA0, NDA-U-PA1 en NDA-U-PA2).

Glasvezelmodule, multimode, 1310nm, 2LC

CTN SFP-2
Productnummer F.01U.136.537

SFP-glasvezelmodule, 2 km, 2 LCD-connectoren.

Multimodus

1310 mm

Glasvezelmodule, single-mode, 1310nm 2LC

CTN SFP-3
Productnummer F.01U.136.538

SFP-glasvezelmodule, 20 km, 2 LCD-connectoren.

Single-mode

1310 nm

Glasvezelmodule, 1310/1550nm, 1SC

CTN SFP-25
Productnummer F.01U.136.541

SFP-glasvezelmodule, 2 km, 1 SC-connector.

Multi-mode

1310/1550 nm

Glasvezelmodule, 1550/1310nm, 1SC

CTN SFP-26
Productnummer F.01U.136.542

SFP-glasvezelmodule, 2 km, 1 SC-connector.

Multi-mode

1550/1310 nm

Ondersteuningsset plafondmontage

CTN NDA-8000-SP
Productnummer F.01U.324.937

Montageset voor inbouw in zachte plafonds voor FLEXIDOME IP 8000i.

Buismontagebeugel 4" (11cm)

CTN NDA-U-PMTS
Productnummer F.01U.385.046

Universele buismontagebeugel voor domecamera's, 11 cm (4 inch), wit

Titel Type Taal
Titel
Declaration of Conformity (EU Declaration of Conformity)
Type
PDF
Taal
en-US 
Titel
UL (UL Certificate of Compliance)
Type
PDF
Taal
en-US 
Titel
A/E-specificatie (FLEXIDOME IP starlight 8000i - 2MP)
Type
DOC
Taal
de-DE  en-US 
Titel
Bedieningshandleiding (FLEXIDOME IP starlight 8000i)
Type
PDF
Taal
Titel
Bedieningshandleiding (Video Content Analysis VCA 7.10)
Type
PDF
Taal
Titel
Beknopte installatiehandleiding
Type
PDF
Taal
en-US 
Titel
CAD-tekening DWG (FLEXIDOME IP starlight 8000i)
Type
ZIP
Taal
en-US 
Titel
CAD-tekening DXF (FLEXIDOME IP starlight 8000i)
Type
ZIP
Taal
en-US 
Titel
Gegevensblad (FLEXIDOME IP starlight 8000i - 2MP)
Type
PDF
Taal
Titel
Installatiehandleiding
Type
PDF
Taal
Titel
Opmerking bij huidige versie (CPP7.3 H.264/H.265 Firmware 7.72.0008)
Type
PDF
Taal
en-US 
Titel
Opmerking bij huidige versie (Video Content Analysis 7.10)
Type
PDF
Taal
en-US 
Titel
Snelkeuzegids (Modular camera mounts and accessories)
Type
PDF
Taal
en-US 
Titel
Speciaal (Alarm task script language 7.60)
Type
PDF
Taal
en-US 
Titel
Speciaal (Bosch IP Video and Data Security Guidebook)
Type
PDF
Taal
Titel
Speciaal (BT-SC 2018-E-054 Product Test Report NDE-850x-Ry)
Type
PDF
Taal
en-US 
Titel
Speciaal (BT-SC 2018-E-054 Product Test Report)
Type
PDF
Taal
en-US 
Titel
Verkoopbrochure (IP product overview)
Type
PDF
Taal
Titel
White Paper (Technical Note: Network Authentication 802.1X)
Type
PDF
Taal
en-US 
Titel
Software (CPP7.3 H.264/H.265 Firmware 7.80.0127)
Type
ZIP
Taal
forward-right_adjusted