Ga naar inhoud Ga naar navigatie

Bosch Security and Safety Systems | Nederland

Glasvezeltransceiver, single-mode

Commercieel type nummer: PRA-SFPLX | Productnummer: F.01U.352.103

Standard quantity

11 pieces

from CDC Tilburg Stock

  • 0op voorraad
  • Spoedlevering is beschikbaar voor producten in uw winkelwagen. (tijd resterend:)

Verwachte levering:28/11/2017

Belangrijkste specificaties

Voedingsspanning 3,3 V
Stroomverbruik 0,7 W
Snelheid IEEE 802.3z 1000BASE‑LX
Vermogen zender -3 — -9,5 dBm
Gevoeligheid ontvanger < -20 dBm
Aansluiting Hot swappable,vergrendelend
Type connector Tweevoudig LC
Golflengte 1310 nm
Vezelkabellengte < 10 km
Optische vezel Single‑mode
Grootte van kern ITU‑T G.652 SMF
Temperatuur    Bedrijf    Opslag en transport -40 — 85 °C-40 — 85 °C
Vochtigheid (zonder condensatie) 5 — 95%
Afmetingen (HxBxD) 13,4 x 8,5 x 56,5 mm
Gewicht 75 g

Onderdelen inbegrepen bij dit product

Aantal Component
1 SFP-fibertransceiver

Titel Type Taal
Titel
CPR (issue 00)
Type
PDF
Taal
en-US 
Titel
CPR (issue 01)
Type
PDF
Taal
en-US 
Titel
Declaration of Conformity (Certificate of Conformity ISO 7240-16:2007/ISO 7240-4:2017)
Type
PDF
Taal
en-US 
Titel
Declaration of Conformity (DoC - SFPGLX - SFPGSX)
Type
PDF
Taal
en-US 
Titel
Declaration of Performance (issue 00)
Type
PDF
Taal
en-US 
Titel
Declaration of Performance (issue 01)
Type
PDF
Taal
en-US 
Titel
DNV (Type approval)
Type
PDF
Taal
en-US 
Titel
A/E-specificatie (PRAESENSA_V1.40)
Type
PDF
Taal
en-US 
Titel
Configuratiehandleiding (CM_V1.40_PRAESENSA_nl_BDL)
Type
PDF
Taal
Titel
Gegevensblad (PRA-SFPLX_Fiber_transceiver,_single_mode)
Type
PDF
Taal
Titel
Installatiehandleiding (V1.40)
Type
PDF
Taal
Titel
Opmerking bij huidige versie (PRAESENSA 1.41)
Type
PDF
Taal
en-US 
Titel
Speciaal (PRA-SFPLX Product Identity Declaration)
Type
PDF
Taal
en-US 
Titel
Verkoopbrochure (PRAESENSA)
Type
PDF
Taal
Titel
Verkoopbrochure (Public Address portfolio)
Type
PDF
Taal
en-US 
Titel
White Paper (Security precautions v1.00)
Type
PDF
Taal
en-US 
forward-right_adjusted