Przejdź do treści Przejdź do nawigacji

Bosch Security and Safety Systems Poland / Ukraine

RODZINA PRODUKTÓW

AUTODOME IP starlight 5000i IR

AUTODOME IP starlight 5000i IR

PTZ 2MP HDR 30x IP66 wisz. IR

CTN NDP-5512-Z30L
Nr produktu F.01U.345.124

AUTODOME IP starlight 5000i IR

PTZ 2MP HDR 30x IP66 wisz. IR

CTN NDP-5512-Z30L-P
Nr produktu F.01U.383.418

Przetwornik obrazu Przetwornik CMOS 1/2,8" ze skanowaniem progresywnym
Efektywna liczba pikseli 1945 x 1097 (2,13 MP)
Kolor 18,6 mLux
Mono 4 mLux
Duży zakres dynamiki 120 dB WDR
Zmierzony zgodnie z normą IEC 62676, część 5 107 dB WDR
Liczba diod LED 4
Długość fali 850 nm
Zasięg obserwacji 180 m (Detekcja)
Kąt wiązki Wiązka szeroka: 36°Wiązka wąska: 6.3°
Typ analizy Essential Video Analytics
Konfiguracje Cichy VCA / Profil1–16
Reguły alarmowe (łączone) Dowolny obiekt Obiekt w polu Przecięcie linii Wejście do pola Opuszczenie pola Podejrzane zachowanie Przemieszczanie się trasą Obiekt nieaktywny Obiekt usunięty Licznik Occupancy Detekcja tłumu Zmiana warunków Wyszukiwanie podobnych elem. Sabotaż
Filtry obiektów Czas trwania Rozmiar Format obrazu v/h Prędkość Kierunek Kolor Klasy obiektów (Osoby w pozycji wyprostowanej, Rowery, Samochody i Samochody ciężarowe)
Kalibracja Automatyczna samokalibracja po ustawieniu wysokości
Tryby obrotu/pochylenia Normalny: 0,1°/s–120°/sTurbo: obrót: 0,1°/s–240°/s; pochylenie: 0,1°/s–120°/s
Zaprogramowana prędkość Obrót: 240°/sPochylenie: 160°/s
Zakres obrotu 360° (ciągły)
Kąt pochylenia od –90° do 3°
Dokładność zaprogramowanego położenia Standardowo ±0,1°

Zas., 220 V AC 50 Hz, wyj. 24 V AC 50 VA

CTN UPA-2450-50
Nr produktu F.01U.076.157

Zasilanie kamery umieszczone wewnątrz budynku. Wejście: prąd zmienny 220 V, 50 Hz; wyjście: prąd zmienny 24 V, 50 VA

Midspan, 60W, port pojedynczy, wej. AC

CTN NPD-6001B
Nr produktu F.01U.347.358

Zasilacz 60 W midspan do zastosowań wewnętrznych do kamer bez promienników

Obudowa syst. nadzoru 24VAC

CTN NDA-U-PA0
Nr produktu F.01U.324.947

Obudowa, wejście 24 VAC, wyjście 24 VAC, IP66

Obudowa syst. nadzoru 120VAC

CTN NDA-U-PA1
Nr produktu F.01U.324.948

Obudowa, wejście 100–120 VAC 50/60 Hz, wyjście 24 VAC, IP66

Obudowa syst. nadzoru 230VAC

CTN NDA-U-PA2
Nr produktu F.01U.324.949

Obudowa, wejście 230 VAC, wyjście 24 VAC, IP66

Adapter uchwytu do montażu narożnego

CTN NDA-U-CMT
Nr produktu F.01U.324.946

Uniwersalny uchwyt do montażu narożnego, biały

Adapter do montażu na słupie, duży

CTN NDA-U-PMAL
Nr produktu F.01U.324.944

Uniwersalny adapter do montażu na słupie, biały; duży

Adapter do montażu na słupie, mały

CTN NDA-U-PMAS
Nr produktu F.01U.324.943

Adapter do montażu na słupie, mały

Uniwersalny adapter do montażu na słupie, biały; mały.

Uchwyt do montażu na rurze, 31cm

CTN NDA-U-PMT
Nr produktu F.01U.324.940

Uniwersalny uchwyt do montażu na rurze kamer kopułkowych, 31 cm, biały

Przedłużenie rury montażowej 50cm

CTN NDA-U-PMTE
Nr produktu F.01U.324.941

Rozszerzenie do uniwersalnego uchwytu do montażu na rurze, 50 cm, biały

Puszka do mont. podw. na ścianie/suficie

CTN NDA-U-PSMB
Nr produktu F.01U.324.942

Puszka do montażu powierzchniowego (SMB) do montażu ściennego lub do montażu na rurze.

Płyta do montażu ściennego

CTN NDA-U-WMP
Nr produktu F.01U.324.950

Podstawa do uniwersalnego uchwytu do montażu na ścianie, montażu narożnego i do montażu na słupie, biały, IP66

Uchwyt do montażu podw. na ścianie

CTN NDA-U-WMT
Nr produktu F.01U.324.939

Uniwersalny uchwyt do montażu kamer kopułkowych na ścianie, biały

Uchwyt do montażu podw. na gzymsie

CTN NDA-U-RMT
Nr produktu F.01U.324.945

Uniwersalny uchwyt do montażu kamer kopułkowych na dachu, biały

Przejściówka do montażu na gzymsie

CTN LTC 9230/01
Nr produktu F.01U.503.630

Adapter do montażu kamer na dachu płaskim w pozycji pionowej, na płaskiej powierzchni.

INTERFEJS ETHERNET-SFP

CTN VG4-SFPSCKT
Nr produktu F.01U.142.529

Zestaw światłowodowy konwertera Ethernet transmisji sygnału wizyjnego/odbiornika danych do kamer AUTODOME, do MIC-IP-PSU oraz kamer analogowych MIC oraz do szaf (NDA-U-PA0, NDA-U-PA1 i NDA-U-PA2).

Moduł światł. wielomodowy, 1310 nm, 2LC

CTN SFP-2
Nr produktu F.01U.136.537

Moduł światłowodowy SFP, 2 km, 2 złącza LC.

Wielomodowy

1310 mm

Moduł światłowod. 1-modowy, 1310 nm, 2LC

CTN SFP-3
Nr produktu F.01U.136.538

Moduł światłowodowy SFP, 20 km, 2 złącza LC.

Jednomodowy

1310 nm

Moduł światłowodowy, 1310/1550 nm, 1SC

CTN SFP-25
Nr produktu F.01U.136.541

Moduł światłowodowy SFP, 2 km, 1 złącze SC

Wielomodowy

1310/1550 nm

Moduł światłowodowy, 1550/1310 nm, 1SC

CTN SFP-26
Nr produktu F.01U.136.542

Moduł światłowodowy SFP, 2 km, 1 złącze SC

Wielomodowy

1550/1310 nm

License key for serial protocol

CTN MVS-FCOM-PRCL
Nr produktu F.01U.314.101

Licencja (elektroniczna) na oprogramowanie protokołu szeregowego do kamer sieciowych

Tytuł Gatunek Zapisz
Tytuł
Declaration of Conformity (Declaration of Conformity (DoC) - AUTODOME IP starlight 5000i,-IR)
Gatunek
PDF
Zapisz
en-US 
Tytuł
UL (AUTODOME IP starlight 5000i)
Gatunek
PDF
Zapisz
en-US 
Tytuł
Arkusze danych (AUTODOME IP starlight 5000i IR)
Gatunek
PDF
Zapisz
Tytuł
Broszura handlowa (IP product overview)
Gatunek
PDF
Zapisz
Tytuł
Dane techniczne (AUTODOME IP starlight 5000i IR)
Gatunek
DOCX
Zapisz
en-US 
Tytuł
Dokumentacja (Intelligent streaming)
Gatunek
PDF
Zapisz
en-US 
Tytuł
Dokumentacja (Technical Note: Network Authentication 802.1X)
Gatunek
PDF
Zapisz
en-US 
Tytuł
Informacje o wersji (CPP7.3 H.264/H.265 Firmware 7.62.0003)
Gatunek
PDF
Zapisz
en-US 
Tytuł
Informacje o wersji (CPP7.3 H.264/H.265 Firmware 7.70.0126)
Gatunek
PDF
Zapisz
en-US 
Tytuł
Instrukcja instalacji (AUTODOME IP starlight 5000i IR)
Gatunek
PDF
Zapisz
Tytuł
Instrukcja obsługi (AUTODOME IP starlight 5000i IR)
Gatunek
PDF
Zapisz
Tytuł
Rysunek CAD DWG (AUTODOME IP 5000i IR│AUTODOME IP starlight 5000i IR)
Gatunek
ZIP
Zapisz
Tytuł
Rysunek CAD DXF (AUTODOME IP 5000i IR│AUTODOME IP starlight 5000i IR)
Gatunek
ZIP
Zapisz
Tytuł
Skrócona instrukcja instalacji (AUTODOME IP starlight 5000i IR)
Gatunek
PDF
Zapisz
Tytuł
Skrócony poradnik wyboru (Modular camera mounts and accessories)
Gatunek
PDF
Zapisz
en-US 
Tytuł
Specjalne (Alarm task script language 7.60)
Gatunek
PDF
Zapisz
en-US 
Tytuł
Specjalne (Bosch IP Video and Data Security Guidebook)
Gatunek
PDF
Zapisz
Tytuł
Specjalne (Product Tests Report (5000i IR))
Gatunek
PDF
Zapisz
en-US 
Tytuł
Uwaga dotycząca aplikacji (AUTODOME Operation Guidelines)
Gatunek
PDF
Zapisz
en-US 
Tytuł
Uwaga dotycząca aplikacji (Automatic license plate recognition)
Gatunek
PDF
Zapisz
en-US 
Tytuł
Uwaga dotycząca aplikacji (Outdoor installations)
Gatunek
PDF
Zapisz
en-US 
Tytuł
Software (CPP7.3 H.264/H.265 Firmware 7.62.0003)
Gatunek
ZIP
Zapisz
Tytuł
Software (CPP7.3 H.264/H.265 Firmware 7.70.0126)
Gatunek
ZIP
Zapisz
forward-right_adjusted