Przejdź do treści Przejdź do nawigacji

Bosch Security and Safety Systems | Poland / Ukraine

RODZINA PRODUKTÓW

FLEXIDOME multi 7000i

Dostępne wkrótce

Dostępne wkrótce

FLEXIDOME multi 7000i

Kop. stałopoz. 20MP 3,7-7,7mm IP66

CTN NDM-7703-A
Nr produktu F.01U.389.263

Dostępne wkrótce

FLEXIDOME multi 7000i

Kop. stałopoz. 12MP 3,7-7,7mm IP66

CTN NDM-7702-A
Nr produktu F.01U.389.262

Uchwyt do montażu podw. na ścianie

CTN NDA-U-WMT
Nr produktu F.01U.324.939

Uniwersalny uchwyt do montażu kamer kopułkowych na ścianie, biały

Płyta do montażu ściennego

CTN NDA-U-WMP
Nr produktu F.01U.324.950

Podstawa do uniwersalnego uchwytu do montażu na ścianie, montażu narożnego i do montażu na słupie, biały, IP66

Uchwyt do montażu na rurze, 31cm

CTN NDA-U-PMT
Nr produktu F.01U.324.940

Uniwersalny uchwyt do montażu na rurze kamer kopułkowych, 31 cm, biały

Przedłużenie rury montażowej 50cm

CTN NDA-U-PMTE
Nr produktu F.01U.324.941

Rozszerzenie do uniwersalnego uchwytu do montażu na rurze, 50 cm, biały

Uchwyt do montażu na rurze, 11cm

CTN NDA-U-PMTS
Nr produktu F.01U.385.046

Uniwersalny uchwyt do montażu podwieszanego na rurze kamer kopułkowych, 11 cm, biały

Puszka do mont. podw. na ścianie/suficie

CTN NDA-U-PSMB
Nr produktu F.01U.324.942

Puszka do montażu powierzchniowego (SMB) do montażu ściennego lub do montażu na rurze.

Adapter do montażu na słupie, mały

CTN NDA-U-PMAS
Nr produktu F.01U.324.943

Adapter do montażu na słupie, mały

Uniwersalny adapter do montażu na słupie, biały; mały.

Adapter do montażu na słupie, duży

CTN NDA-U-PMAL
Nr produktu F.01U.324.944

Uniwersalny adapter do montażu na słupie, biały; duży

Uchwyt do montażu podw. na gzymsie

CTN NDA-U-RMT
Nr produktu F.01U.324.945

Uniwersalny uchwyt do montażu kamer kopułkowych na dachu, biały

Obudowa syst. nadzoru 24VAC

CTN NDA-U-PA0
Nr produktu F.01U.324.947

Obudowa, wejście 24 VAC, wyjście 24 VAC, IP66

Obudowa syst. nadzoru 120VAC

CTN NDA-U-PA1
Nr produktu F.01U.324.948

Obudowa, wejście 100–120 VAC 50/60 Hz, wyjście 24 VAC, IP66

Obudowa syst. nadzoru 230VAC

CTN NDA-U-PA2
Nr produktu F.01U.324.949

Obudowa, wejście 230 VAC, wyjście 24 VAC, IP66

INTERFEJS ETHERNET-SFP

CTN VG4-SFPSCKT
Nr produktu F.01U.142.529

Zestaw światłowodowy konwertera Ethernet transmisji sygnału wizyjnego/odbiornika danych do kamer AUTODOME, do MIC-IP-PSU oraz kamer analogowych MIC oraz do szaf (NDA-U-PA0, NDA-U-PA1 i NDA-U-PA2).

Moduł światł. wielomodowy, 1310 nm, 2LC

CTN SFP-2
Nr produktu F.01U.136.537

Moduł światłowodowy SFP, 2 km, 2 złącza LC.

Wielomodowy

1310 mm

Moduł światłowod. 1-modowy, 1310 nm, 2LC

CTN SFP-3
Nr produktu F.01U.136.538

Moduł światłowodowy SFP, 20 km, 2 złącza LC.

Jednomodowy

1310 nm

Moduł światłowodowy, 1310/1550 nm, 1SC

CTN SFP-25
Nr produktu F.01U.136.541

Moduł światłowodowy SFP, 2 km, 1 złącze SC

Wielomodowy

1310/1550 nm

Moduł światłowodowy, 1550/1310 nm, 1SC

CTN SFP-26
Nr produktu F.01U.136.542

Moduł światłowodowy SFP, 2 km, 1 złącze SC

Wielomodowy

1550/1310 nm

Midspan, 60W, port pojedynczy, wej. AC

CTN NPD-6001B
Nr produktu F.01U.347.358

Zasilacz 60 W midspan do zastosowań wewnętrznych do kamer bez promienników

Przenośne narzędzie montażowe

CTN NPD-3001-WAP
Nr produktu F.01U.353.329

Przenośne, bezprzewodowe narzędzie do instalacji kamer Bosch

Podstawa do mon. podwieszanego, 220mm

CTN NDA-7051-PIPW
Nr produktu F.01U.391.133

Podstawa do montażu podwieszanego kamer FLEXIDOME multi 7000i

Dostępne wkrótce

Adap. przep. kabl. M25 do NDM-770*, 5cz.

CTN NDA-7051-CA
Nr produktu F.01U.394.257

Adapter przepustu kablowego do kamer FLEXIDOME multi 7000i i FLEXIDOME multi 7000i IR, 5 sztuk

Tytuł Gatunek Zapisz
Tytuł
Arkusze danych (FLEXIDOME multi 7000i)
Gatunek
PDF
Zapisz
Tytuł
Dane techniczne (FLEXIDOME multi 7000i)
Gatunek
DOC
Zapisz
de-DE  en-US 
Tytuł
Dokumentacja (CPP14)
Gatunek
PDF
Zapisz
en-US 
Tytuł
Dokumentacja (Technical Note: Network Authentication 802.1X)
Gatunek
PDF
Zapisz
en-US 
Tytuł
Informacje dotyczące bezpieczeństwa (FLEXIDOME multi 7000i (IR))
Gatunek
PDF
Zapisz
en-US  fr-FR  zh-CN 
Tytuł
Instrukcja instalacji (FLEXIDOME multi 7000i)
Gatunek
PDF
Zapisz
Tytuł
Instrukcja obsługi (FLEXIDOME multi 7000i (IR))
Gatunek
PDF
Zapisz
Tytuł
Instrukcja obsługi (Video Content Analysis VCA 7.10)
Gatunek
PDF
Zapisz
Tytuł
Revit (Bosch_3D_View_Creator_Revit_2017-2021)
Gatunek
ZIP
Zapisz
en-US 
Tytuł
Revit (FLEXIDOME_multi_7000i)
Gatunek
ZIP
Zapisz
en-US 
Tytuł
Rysunek CAD DWG (FLEXIDOME multi 7000i)
Gatunek
ZIP
Zapisz
en-US 
Tytuł
Rysunek CAD DXF (FLEXIDOME multi 7000i)
Gatunek
ZIP
Zapisz
en-US 
Tytuł
Skrócona instrukcja instalacji (FLEXIDOME multi 7000i)
Gatunek
PDF
Zapisz
en-US 
Tytuł
Specjalne (Alarm task script language 7.60)
Gatunek
PDF
Zapisz
en-US 
Tytuł
Specjalne (Bosch IP Video and Data Security Guidebook)
Gatunek
PDF
Zapisz
Tytuł
Specjalne (BT-SC 2021-E-052 Product Test Report)
Gatunek
PDF
Zapisz
en-US 
forward-right_adjusted