Przejdź do treści Przejdź do nawigacji

Bosch Security and Safety Systems | Poland / Ukraine

Światłowodowe konwertery transmisji

Moduł światłowod. 1-modowy, 1310 nm, 2LC

Nr komercyjny Produktu SFP-3 | Nr produktu. F.01U.136.538

Standard quantity

5 pieces

from CDC Tilburg Stock

  • 0w magazynie
  • Ekspresowa wysyłka jest dostępna dla produktów w koszyku. (pozostały czas:)

Oczekiwana dostawa:28/11/2017

Kluczowe dane techniczne

Wymiar (W x S x G) (mm) 8.50 x 13.50 x 55.50 mm

Części zawarte w tych produktach

Liczba Element
1 Gniazdo optyczne ze złączem SFP‑3

Tytuł Gatunek Zapisz
Tytuł
Declaration of Conformity (SFP)
Gatunek
PDF
Zapisz
en-US 
Tytuł
Arkusze danych
Gatunek
PDF
Zapisz
Tytuł
Instrukcja instalacji (VG4-SFPSCKT)
Gatunek
PDF
Zapisz
en-US 
forward-right_adjusted