İçeriğe geç Gezinme atla

Bosch Security and Safety Systems Turkey

ÜRÜN AİLESİ

AUTODOME IP starlight 5000i IR

Görüntüleyici 1/2,8 inç ilerleyici taramalı CMOS
Etkili Görüntü Öğeleri 1945 x 1097 (2,13 MP)
Renkli 18,6 mLux
Siyah-beyaz 4 mLux
High dynamic range 120 dB WDR
IEC 62676 Bölüm 5'e göre ölçülmüştür 107 dB WDR
LED sayısı 4
Dalga Boyu 850 nm
Mesafe 180 m (590 ft) (Algılama)
Huzme açısı Geniş açılı ışın: 36°Dar açılı ışın: 6.3°
Analiz türü Essential Video Analytics
Yapılandırmalar Sessiz VCA/Profil 1 - 16
Alarm kuralları (birleştirilebilir) Herhangi bir nesne Nesne alanda Hattı geçiyor Alana giriyor Alandan ayrılıyor Geziniyor Güzergahı izliyor Hareketsiz nesne Nesne kaldırılmış Sayaç Occupancy Kalabalık algılama Koşul değişikliği Benzerlik arama İzinsiz müdahale
Nesne filtreleri Süre Boyut En boy oranı v/h Hız Yön Renk Nesne sınıfları (Başyukarı kişiler, Bisikletler, Arabalar, Kamyonlar)
Kalibrasyon Yükseklik ayarlandığında, otomatik olarak kendi kalibrasyonunu yapma
Yatay/Düşey Hareket Modları Normal: 0,1°/sn. - 120°/sn.Turbo: Yatay Hareket: 0,1°/sn. - 240°/sn.; Düşey Hareket: 0,1°/sn. - 120°/sn.
Önceden Ayarlanan Hız Yatay Hareket: 240°/sn.Düşey Hareket: 160°/sn.
Yatay Hareket Aralığı 360° sürekli
Düşey Hareket Açısı -90° - 3°
Ön Konum Doğruluğu ± 0,1° tipik

PSU, 220VAC 50Hz, 24VAC 50VA çıkış

CTN UPA-2450-50
Ürün numarası F.01U.076.157

Kamera için iç mekan güç kaynağı. 220 VAC, 50 Hz giriş; 24 VAC, 50 VA çıkış

Çatı korkuluğuna montaj adaptörü

CTN LTC 9230/01
Ürün numarası F.01U.503.630

Bir birimi düz bir yüzeye dik şekilde monte etmek için Düz Çatı Montaj Adaptörü.

ETHERNET-SFP ARAYÜZ SETİ

CTN VG4-SFPSCKT
Ürün numarası F.01U.142.529

AUTODOME kameralar, MIC analog kameralar için MIC-IP-PSU ve Gözetim kabinleri (NDA-U-PA0, NDA-U-PA1 ve NDA-U-PA2) için Ethernet medya dönüştürücü verici/veri alıcı fiber optik seti.

Fiber modülü, çok modlu, 1310nm, 2LC

CTN SFP-2
Ürün numarası F.01U.136.537

SFP Fiber Optik Modülü, 2 km (1,2 mil), 2 LC konnektörü.

Çok modlu

1310 mm

Fiber modülü, tek modlu, 1310nm, 2LC

CTN SFP-3
Ürün numarası F.01U.136.538

SFP Fiber Optik Modülü, 20 km (12,4 mil), 2 LC konnektörü.

Tek modlu

1310 nm

Fiber modülü, 1310/1550nm, 1SC

CTN SFP-25
Ürün numarası F.01U.136.541

SFP Fiber Optik Modülü, 2 km (1,2 mil), 1 SC konnektörü

Çok modlu

1310/1550 nm

Fiber modülü, 1550/1310nm, 1SC

CTN SFP-26
Ürün numarası F.01U.136.542

SFP Fiber Optik Modülü, 2 km (1,2 mil), 1 SC konnektörü

Çok modlu

1550/1310 nm

Başlık tür Dil
Başlık
Declaration of Conformity (Declaration of Conformity (DoC) - AUTODOME IP starlight 5000i,-IR)
tür
PDF
Dil
en-US 
Başlık
UL (AUTODOME IP starlight 5000i)
tür
PDF
Dil
en-US 
Başlık
A ve E teknik özellikleri (AUTODOME IP starlight 5000i IR)
tür
DOCX
Dil
en-US 
Başlık
CAD Çizimi DWG (AUTODOME IP 5000i IR│AUTODOME IP starlight 5000i IR)
tür
ZIP
Dil
Başlık
CAD Çizimi DXF (AUTODOME IP 5000i IR│AUTODOME IP starlight 5000i IR)
tür
ZIP
Dil
Başlık
Hızlı montaj kılavuzu (AUTODOME IP starlight 5000i IR)
tür
PDF
Dil
Başlık
Hızlı Seçim Kılavuzu (Modular camera mounts and accessories)
tür
PDF
Dil
en-US 
Başlık
Kullanım Kılavuzu (AUTODOME IP starlight 5000i IR)
tür
PDF
Dil
Başlık
Kurulum Kılavuzu (AUTODOME IP starlight 5000i IR)
tür
PDF
Dil
Başlık
Sürüm Notları (CPP7.3 H.264/H.265 Firmware 7.62.0003)
tür
PDF
Dil
en-US 
Başlık
Sürüm Notları (CPP7.3 H.264/H.265 Firmware 7.70.0126)
tür
PDF
Dil
en-US 
Başlık
Teknik Belge (Intelligent streaming)
tür
PDF
Dil
en-US 
Başlık
Teknik Belge (Technical Note: Network Authentication 802.1X)
tür
PDF
Dil
en-US 
Başlık
Ticari Broşür (IP product overview)
tür
PDF
Dil
Başlık
Uygulama notu (AUTODOME Operation Guidelines)
tür
PDF
Dil
en-US 
Başlık
Uygulama notu (Automatic license plate recognition)
tür
PDF
Dil
en-US 
Başlık
Uygulama notu (Outdoor installations)
tür
PDF
Dil
en-US 
Başlık
Veri Sayfaları (AUTODOME IP starlight 5000i IR)
tür
PDF
Dil
Başlık
Özel (Alarm task script language 7.60)
tür
PDF
Dil
en-US 
Başlık
Özel (Bosch IP Video and Data Security Guidebook)
tür
PDF
Dil
Başlık
Özel (Product Tests Report (5000i IR))
tür
PDF
Dil
en-US 
Başlık
Software (CPP7.3 H.264/H.265 Firmware 7.62.0003)
tür
ZIP
Dil
Başlık
Software (CPP7.3 H.264/H.265 Firmware 7.70.0126)
tür
ZIP
Dil
forward-right_adjusted