İçeriğe geç Gezinme atla

Bosch Security and Safety Systems | Turkey

ÜRÜN AİLESİ

AUTODOME IP starlight 5000i

AUTODOME IP starlight 5000i

PTZ 2MP HDR 30x şeffaf IP66 askılı

CTN NDP-5512-Z30
Ürün numarası F.01U.345.122

AUTODOME IP starlight 5000i

PTZ 2MP HDR 30x şeffaf asma tavan

CTN NDP-5512-Z30C
Ürün numarası F.01U.345.123

PSU, 220VAC 50Hz, 24VAC 50VA çıkış

CTN UPA-2450-50
Ürün numarası F.01U.076.157

Kamera için iç mekan güç kaynağı. 220 VAC, 50 Hz giriş; 24 VAC, 50 VA çıkış

Midspan, 60W, tek portlu, AC girişi

CTN NPD-6001B
Ürün numarası F.01U.347.358

Aydınlatıcılar olmadan kameralar için 60 W iç mekan midspan

Video gözetim kabini 24VAC

CTN NDA-U-PA0
Ürün numarası F.01U.324.947

Gözetim kabini, 24 VAC giriş, 24 VAC çıkış, IP66

Video gözetim kabini 120VAC

CTN NDA-U-PA1
Ürün numarası F.01U.324.948

Gözetim kabini, 100 - 120 VAC 50/60 Hz giriş, 24 VAC çıkış, IP66

Video gözetim kabini 230VAC

CTN NDA-U-PA2
Ürün numarası F.01U.324.949

Gözetim kabini, 230 VAC giriş, 24 VAC çıkış, IP66

Köşeye montaj adaptörü

CTN NDA-U-CMT
Ürün numarası F.01U.324.946

Evrensel köşeye montaj düzeneği, beyaz

Direğe montaj adaptörü büyük

CTN NDA-U-PMAL
Ürün numarası F.01U.324.944

Evrensel direğe montaj adaptörü, beyaz; büyük

Direğe montaj adaptörü küçük

CTN NDA-U-PMAS
Ürün numarası F.01U.324.943

Direğe montaj adaptörü küçük

Evrensel direk adaptörü, beyaz; küçük.

Askılı boruya montaj, 12" (31cm)

CTN NDA-U-PMT
Ürün numarası F.01U.324.940

Yarı küresel kameralar için evrensel boruya montaj düzeneği, 31 cm, beyaz

Askılı boru uzatması, 20" (50cm)

CTN NDA-U-PMTE
Ürün numarası F.01U.324.941

Evrensel boruya montaj düzeneği uzatması, 50 cm, beyaz

Askılı duvara/tavana monte SMB

CTN NDA-U-PSMB
Ürün numarası F.01U.324.942

Duvara montaj veya boruya montaj düzeneği için yüzeye montaj kutusu (SMB).

Duvara montaj plakası

CTN NDA-U-WMP
Ürün numarası F.01U.324.950

Evrensel duvara montaj, köşeye montaj ve direğe montaj düzeneği için arka plaka, beyaz, IP66

Askılı duvara montaj

CTN NDA-U-WMT
Ürün numarası F.01U.324.939

Dome kameralar için evrensel duvara montaj düzeneği, beyaz

Askılı çatı korkuluğuna montaj

CTN NDA-U-RMT
Ürün numarası F.01U.324.945

Yarı küresel kameralar için evrensel çatıya montaj düzeneği, beyaz

Çatı korkuluğuna montaj adaptörü

CTN LTC 9230/01
Ürün numarası F.01U.503.630

Bir birimi düz bir yüzeye dik şekilde monte etmek için Düz Çatı Montaj Adaptörü.

Asma tavan destek seti, 7"

CTN VGA-IC-SP
Ürün numarası F.01U.245.271

Dome kameralar için asma tavan destek seti. Diyafram Ø177 mm (Ø7 inç). Desteklenen maksimum ağırlık 11,3 kg (25 lb).

PTZ dome siyah saydam dome camı

CTN NDA-5020-PTBL
Ürün numarası F.01U.332.331

AUTODOME IP 5000i kameraların askılı modelleri için siyah saydam dome camı.

ETHERNET-SFP ARAYÜZ SETİ

CTN VG4-SFPSCKT
Ürün numarası F.01U.142.529

AUTODOME kameralar, MIC analog kameralar için MIC-IP-PSU ve Gözetim kabinleri (NDA-U-PA0, NDA-U-PA1 ve NDA-U-PA2) için Ethernet medya dönüştürücü verici/veri alıcı fiber optik seti.

Fiber modülü, çok modlu, 1310nm, 2LC

CTN SFP-2
Ürün numarası F.01U.136.537

SFP Fiber Optik Modülü, 2 km (1,2 mil), 2 LC konnektörü.

Çok modlu

1310 mm

Fiber modülü, tek modlu, 1310nm, 2LC

CTN SFP-3
Ürün numarası F.01U.136.538

SFP Fiber Optik Modülü, 20 km (12,4 mil), 2 LC konnektörü.

Tek modlu

1310 nm

Fiber modülü, 1310/1550nm, 1SC

CTN SFP-25
Ürün numarası F.01U.136.541

SFP Fiber Optik Modülü, 2 km (1,2 mil), 1 SC konnektörü

Çok modlu

1310/1550 nm

Fiber modülü, 1550/1310nm, 1SC

CTN SFP-26
Ürün numarası F.01U.136.542

SFP Fiber Optik Modülü, 2 km (1,2 mil), 1 SC konnektörü

Çok modlu

1550/1310 nm

License key for serial protocol

CTN MVS-FCOM-PRCL
Ürün numarası F.01U.314.101

IP kameralar Seri Protokol Yazılım Lisansı (e-lisans)

Başlık tür Dil
Başlık
Declaration of Conformity (Declaration of Conformity (DoC) - AUTODOME IP starlight 5000i,-IR)
tür
PDF
Dil
en-US 
Başlık
UL (AUTODOME IP starlight 5000i)
tür
PDF
Dil
en-US 
Başlık
A ve E teknik özellikleri (AUTODOME IP starlight 5000i)
tür
DOCX
Dil
en-US 
Başlık
CAD Çizimi DWG (AUTODOME IP 5000i│AUTODOME IP starlight 5000i (In-ceiling))
tür
ZIP
Dil
Başlık
CAD Çizimi DWG (AUTODOME IP 5000i│AUTODOME IP starlight 5000i (pendant))
tür
ZIP
Dil
Başlık
CAD Çizimi DXF (AUTODOME IP 5000i│AUTODOME IP starlight 5000i (In-ceiling))
tür
ZIP
Dil
Başlık
CAD Çizimi DXF (AUTODOME IP 5000i│AUTODOME IP starlight 5000i (pendant))
tür
ZIP
Dil
Başlık
Hızlı montaj kılavuzu (AUTODOME IP starlight 5000i (in-ceiling))
tür
PDF
Dil
Başlık
Hızlı montaj kılavuzu (AUTODOME IP starlight 5000i (pendant))
tür
PDF
Dil
Başlık
Hızlı Seçim Kılavuzu (Modular camera mounts and accessories)
tür
PDF
Dil
en-US 
Başlık
Kullanım Kılavuzu (AUTODOME IP starlight 5000i)
tür
PDF
Dil
Başlık
Kurulum Kılavuzu (AUTODOME IP starlight 5000i (in-ceiling))
tür
PDF
Dil
Başlık
Kurulum Kılavuzu (AUTODOME IP starlight 5000i (pendant))
tür
PDF
Dil
Başlık
Revit (AUTODOME_IP_starlight_5000i)
tür
ZIP
Dil
en-US 
Başlık
Sürüm Notları (CPP7.3 H.264/H.265 Firmware 7.72.0008)
tür
PDF
Dil
en-US 
Başlık
Sürüm Notları (CPP7.3 H.264/H.265 Firmware 7.80.0127)
tür
PDF
Dil
en-US 
Başlık
Teknik Belge (Intelligent streaming)
tür
PDF
Dil
en-US 
Başlık
Teknik Belge (Technical Note: Network Authentication 802.1X)
tür
PDF
Dil
en-US 
Başlık
Ticari Broşür (IP product overview)
tür
PDF
Dil
Başlık
Uygulama notu (AUTODOME Operation Guidelines)
tür
PDF
Dil
en-US 
Başlık
Uygulama notu (Outdoor installations)
tür
PDF
Dil
en-US 
Başlık
Veri Sayfaları (AUTODOME IP starlight 5000i)
tür
PDF
Dil
Başlık
Özel (Alarm task script language 7.60)
tür
PDF
Dil
en-US 
Başlık
Özel (Bosch IP Video and Data Security Guidebook)
tür
PDF
Dil
Başlık
Özel (Product Tests Report (5000i))
tür
PDF
Dil
en-US 
Başlık
Software (CPP7.3 H.264/H.265 Firmware 7.72.0008)
tür
ZIP
Dil
Başlık
Software (CPP7.3 H.264/H.265 Firmware 7.80.0127)
tür
ZIP
Dil
forward-right_adjusted