İçeriğe geç Gezinme atla

Bosch Security and Safety Systems Turkey

ÜRÜN AİLESİ

FLEXIDOME starlight 8000i - 8 MP

FLEXIDOME starlight 8000i - 8 MP

Sabit dome 8MP HDR 3,9-10mm PTRZ IP66

CTN NDE-8504-R
Ürün numarası F.01U.321.597

FLEXIDOME starlight 8000i - 8 MP

Sabit dome 8MP HDR 12-40mm PTRZ IP66

CTN NDE-8504-RT
Ürün numarası F.01U.384.554

Giriş gerilimi PoE IEEE 802.3af / 802.3at Tip 1, Sınıf 3 24 VAC ±%10 12-26 VDC ±%10 PoE ve yedek güç, yedekli çalışma için eş zamanlı olarak bağlanabilir
Güç Tüketimi(tipik/maksimum) PoE: 7 W / 13 W 24 VAC: 7,1 W - 12 VA / 13 W - 25 VA 12-26 VDC: 7,5 W / 16 W
Geniş Dinamik Aralık 120 dB WDR
IEC 62676 Bölüm 5'e göre ölçülmüştür 107 dB WDR (3,9-10 mm lens)106 dB WDR (12-40 mm lens)
Lens 3,9-10 mm P iris lens (kızılötesi düzeltmeli) F durağı 1,5 - 2,7
Ayar Motorlu yaklaşım/odaklama
İris kontrolü P iris kontrolü
Görüntüleme açısı Geniş Açı: 117º x 62º (Y x D) Tele: 44º x 24º (Y x D)
Lens 12-40 mm P iris lens (kızılötesi düzeltmeli) F durağı 2,3 - 2,3
Ayar Motorlu yaklaşım/odaklama
İris kontrolü P iris kontrolü
Görüntüleme açısı Geniş açı: 36º x 20º (Y x D) Tele: 12,6º x 7,1º (Y x G)
Ortak ürün platformu CPP7.3
Video sıkıştırma H.265; H.264; M- JPEG
Sensör modları 20 fps, HDR, 3840 x 2160 (8 MP) 25 fps, 3840 x 2160 (8 MP) 30 fps, 3840 x 2160 (8 MP)
Video akışı Ayarlanabilen birden fazla H.264, H.265 ve M-JPEG video akışı, ayarlanabilen kare hızı ve bant genişliği. Önemli Bölgeler (ROI) Bosch Intelligent Streaming
Kamera gecikme süresi 120 msn. (8 MP, 30 fps)
GOP yapısı IP
Kare hızı 1-30 fps
Sinyal-Parazit Oranı (SNR) >55 dB

Video gözetim kabini 24VAC

CTN NDA-U-PA0
Ürün numarası F.01U.324.947

Gözetim kabini, 24 VAC giriş, 24 VAC çıkış, IP66

Video gözetim kabini 120VAC

CTN NDA-U-PA1
Ürün numarası F.01U.324.948

Gözetim kabini, 100 - 120 VAC 50/60 Hz giriş, 24 VAC çıkış, IP66

Video gözetim kabini 230VAC

CTN NDA-U-PA2
Ürün numarası F.01U.324.949

Gözetim kabini, 230 VAC giriş, 24 VAC çıkış, IP66

Direğe montaj adaptörü büyük

CTN NDA-U-PMAL
Ürün numarası F.01U.324.944

Evrensel direğe montaj adaptörü, beyaz; büyük

Direğe montaj adaptörü küçük

CTN NDA-U-PMAS
Ürün numarası F.01U.324.943

Direğe montaj adaptörü küçük

Evrensel direk adaptörü, beyaz; küçük.

Askılı boruya montaj, 12" (31cm)

CTN NDA-U-PMT
Ürün numarası F.01U.324.940

Yarı küresel kameralar için evrensel boruya montaj düzeneği, 31 cm, beyaz

Askılı boru uzatması, 20" (50cm)

CTN NDA-U-PMTE
Ürün numarası F.01U.324.941

Evrensel boruya montaj düzeneği uzatması, 50 cm, beyaz

Askılı duvara/tavana monte SMB

CTN NDA-U-PSMB
Ürün numarası F.01U.324.942

Duvara montaj veya boruya montaj düzeneği için yüzeye montaj kutusu (SMB).

Askılı çatı korkuluğuna montaj

CTN NDA-U-RMT
Ürün numarası F.01U.324.945

Yarı küresel kameralar için evrensel çatıya montaj düzeneği, beyaz

Askılı duvara montaj

CTN NDA-U-WMT
Ürün numarası F.01U.324.939

Dome kameralar için evrensel duvara montaj düzeneği, beyaz

Askılı arayüz plakası, iç mekan

CTN NDA-8000-PIP
Ürün numarası F.01U.324.938

FLEXIDOME IP 8000i ve FLEXIDOME IP panoramic 6000/7000 dış mekan kameraları için askılı arayüz plakası.

Askılı arayüz plakası, dış mekan

CTN NDA-8000-PIPW
Ürün numarası F.01U.324.967

FLEXIDOME IP 8000i ve FLEXIDOME IP panoramic 6000/7000 dış mekan kameraları için hava şartlarına karşı koruyucu bulunan askılı arayüz plakası.

Saydam yedek dome camı

CTN NDA-8000-CBL
Ürün numarası F.01U.324.934

Şeffaf yedek dome camı.

Tavan içi montaj seti

CTN NDA-8000-IC
Ürün numarası F.01U.324.935

FLEXIDOME IP 8000i için asma tavana montaj seti.

Boyanabilir kapak, 4ad.

CTN NDA-8000-PC
Ürün numarası F.01U.324.966

FLEXIDOME IP 8000i için boyanabilir kapak (4 parça).

Plenum sınıfı tavan içi montaj seti

CTN NDA-8000-PLEN
Ürün numarası F.01U.324.936

FLEXIDOME IP 8000i için plenum sınıfı asma tavana montaj seti.

Siyah Saydam Dome Camı

CTN NDA-8000-TBL
Ürün numarası F.01U.324.973

FLEXIDOME IP 8000i için siyah saydam dome camı.

Kamera üzeri hava koş. karşı koruyucu

CTN NDA-8000-WP
Ürün numarası F.01U.324.929

FLEXIDOME IP 8000i için kamera üzeri hava şartlarına karşı koruma.

ETHERNET-SFP ARAYÜZ SETİ

CTN VG4-SFPSCKT
Ürün numarası F.01U.142.529

AUTODOME kameralar, MIC analog kameralar için MIC-IP-PSU ve Gözetim kabinleri (NDA-U-PA0, NDA-U-PA1 ve NDA-U-PA2) için Ethernet medya dönüştürücü verici/veri alıcı fiber optik seti.

Fiber modülü, çok modlu, 1310nm, 2LC

CTN SFP-2
Ürün numarası F.01U.136.537

SFP Fiber Optik Modülü, 2 km (1,2 mil), 2 LC konnektörü.

Çok modlu

1310 mm

Fiber modülü, tek modlu, 1310nm, 2LC

CTN SFP-3
Ürün numarası F.01U.136.538

SFP Fiber Optik Modülü, 20 km (12,4 mil), 2 LC konnektörü.

Tek modlu

1310 nm

Fiber modülü, 1310/1550nm, 1SC

CTN SFP-25
Ürün numarası F.01U.136.541

SFP Fiber Optik Modülü, 2 km (1,2 mil), 1 SC konnektörü

Çok modlu

1310/1550 nm

Fiber modülü, 1550/1310nm, 1SC

CTN SFP-26
Ürün numarası F.01U.136.542

SFP Fiber Optik Modülü, 2 km (1,2 mil), 1 SC konnektörü

Çok modlu

1550/1310 nm

Asma tavana montaj destek seti

CTN NDA-8000-SP
Ürün numarası F.01U.324.937

FLEXIDOME IP 8000i için asma tavana montaj seti yumuşak tavan desteği.

Askılı boruya montaj, 4" (11cm)

CTN NDA-U-PMTS
Ürün numarası F.01U.385.046

Dome kameralar için evrensel askılı boruya montaj düzeneği, 11 cm (4 inç), beyaz

Başlık tür Dil
Başlık
Declaration of Conformity (EU Declaration of Conformity)
tür
PDF
Dil
en-US 
Başlık
UL (UL Certificate of Compliance)
tür
PDF
Dil
en-US 
Başlık
A ve E teknik özellikleri (FLEXIDOME IP starlight 8000i - 8MP)
tür
DOC
Dil
de-DE 
en-US 
Başlık
CAD Çizimi DWG (FLEXIDOME IP starlight 8000i)
tür
ZIP
Dil
en-US 
Başlık
CAD Çizimi DXF (FLEXIDOME IP starlight 8000i)
tür
ZIP
Dil
en-US 
Başlık
Hızlı montaj kılavuzu
tür
PDF
Dil
en-US 
Başlık
Hızlı Seçim Kılavuzu (Modular camera mounts and accessories)
tür
PDF
Dil
en-US 
Başlık
Kullanım Kılavuzu (FLEXIDOME IP starlight 8000i)
tür
PDF
Dil
Başlık
Kullanım Kılavuzu (Video Content Analysis VCA 7.60)
tür
PDF
Dil
Başlık
Kurulum Kılavuzu
tür
PDF
Dil
Başlık
Sürüm Notları (CPP7.3 H.264/H.265 Firmware 7.72.0008)
tür
PDF
Dil
en-US 
Başlık
Sürüm Notları (Video Content Analysis 7.10)
tür
PDF
Dil
en-US 
Başlık
Teknik Belge (Technical Note: Network Authentication 802.1X)
tür
PDF
Dil
en-US 
Başlık
Ticari Broşür (IP product overview)
tür
PDF
Dil
Başlık
Veri Sayfaları (FLEXIDOME IP starlight 8000i - 8MP)
tür
PDF
Dil
Başlık
Özel (Alarm task script language 7.60)
tür
PDF
Dil
en-US 
Başlık
Özel (Bosch IP Video and Data Security Guidebook)
tür
PDF
Dil
Başlık
Özel (BT-SC 2018-E-054 Product Test Report)
tür
PDF
Dil
en-US 
Başlık
Software (CPP7.3 H.264/H.265 Firmware 7.70.0126)
tür
ZIP
Dil
forward-right_adjusted