İçeriğe geç Gezinme atla

Bosch Security and Safety Systems Turkey

ÜRÜN AİLESİ

FLEXIDOME IP starlight 8000i - 6 MP

Giriş gerilimi PoE IEEE 802.3af / 802.3at Tip 1, Sınıf 3 24 VAC ±%10 12-26 VDC ±%10 PoE ve yedek güç, yedekli çalışma için eş zamanlı olarak bağlanabilir
Güç Tüketimi(tipik/maksimum) PoE: 7 W / 13 W 24 VAC: 7,1 W - 12 VA / 13 W - 25 VA 12-26 VDC: 7,5 W / 16 W
Sensör tipi 1/1,8 inç CMOS
Etkin pikseller 3264 (H) x 1840 (V) piksel, 6,0 MP (yaklaşık)
Renkli 0,040 lüks
Siyah-beyaz 0,0059 lüks
Renkli 0,084 lüks
Siyah-beyaz 0,0135 lüks
Geniş Dinamik Aralık 120 dB WDR
IEC 62676 Bölüm 5'e göre ölçülmüştür 107 dB WDR (3,9-10 mm lens)106 dB WDR (12-40 mm lens)
Lens 3,9-10 mm P iris lens (kızılötesi düzeltmeli) F durağı 1,5 - 2,7
Ayar Motorlu yaklaşım/odaklama
İris kontrolü P iris kontrolü
Görüntüleme açısı Geniş Açı: 117º x 62º (Y x D) Tele: 44º x 24º (Y x D)
Lens 12-40 mm P iris lens (kızılötesi düzeltmeli) F durağı 2,3 - 2,3
Ayar Motorlu yaklaşım/odaklama
İris kontrolü P iris kontrolü
Görüntüleme açısı Geniş açı: 36º x 20º (Y x D) Tele: 12,6º x 7,1º (Y x G)
Ortak ürün platformu CPP7.3
Video sıkıştırma H.265; H.264; M- JPEG

ETHERNET-SFP ARAYÜZ SETİ

CTN VG4-SFPSCKT
Ürün numarası F.01U.142.529

AUTODOME kameralar, MIC analog kameralar için MIC-IP-PSU ve Gözetim kabinleri (NDA-U-PA0, NDA-U-PA1 ve NDA-U-PA2) için Ethernet medya dönüştürücü verici/veri alıcı fiber optik seti.

Fiber modülü, çok modlu, 1310nm, 2LC

CTN SFP-2
Ürün numarası F.01U.136.537

SFP Fiber Optik Modülü, 2 km (1,2 mil), 2 LC konnektörü.

Çok modlu

1310 mm

Fiber modülü, tek modlu, 1310nm, 2LC

CTN SFP-3
Ürün numarası F.01U.136.538

SFP Fiber Optik Modülü, 20 km (12,4 mil), 2 LC konnektörü.

Tek modlu

1310 nm

Fiber modülü, 1310/1550nm, 1SC

CTN SFP-25
Ürün numarası F.01U.136.541

SFP Fiber Optik Modülü, 2 km (1,2 mil), 1 SC konnektörü

Çok modlu

1310/1550 nm

Fiber modülü, 1550/1310nm, 1SC

CTN SFP-26
Ürün numarası F.01U.136.542

SFP Fiber Optik Modülü, 2 km (1,2 mil), 1 SC konnektörü

Çok modlu

1550/1310 nm

Başlık tür Dil
Başlık
Declaration of Conformity (EU Declaration of Conformity)
tür
PDF
Dil
en-US 
Başlık
UL (UL Certificate of Compliance)
tür
PDF
Dil
en-US 
Başlık
A ve E teknik özellikleri (FLEXIDOME IP starlight 8000i - 6MP)
tür
DOC
Dil
en-US  de-DE 
Başlık
CAD Çizimi DWG (FLEXIDOME IP starlight 8000i)
tür
ZIP
Dil
en-US 
Başlık
CAD Çizimi DXF (FLEXIDOME IP starlight 8000i)
tür
ZIP
Dil
en-US 
Başlık
Hızlı montaj kılavuzu
tür
PDF
Dil
en-US 
Başlık
Hızlı Seçim Kılavuzu (Modular camera mounts and accessories)
tür
PDF
Dil
en-US 
Başlık
Kullanım Kılavuzu (FLEXIDOME IP starlight 8000i)
tür
PDF
Dil
Başlık
Kullanım Kılavuzu (Video Content Analysis VCA 7.10)
tür
PDF
Dil
Başlık
Kurulum Kılavuzu
tür
PDF
Dil
Başlık
Sürüm Notları (CPP7.3 H.264/H.265 Firmware 7.62.0003)
tür
PDF
Dil
en-US 
Başlık
Sürüm Notları (Video Content Analysis 7.10)
tür
PDF
Dil
en-US 
Başlık
Teknik Belge (Technical Note: Network Authentication 802.1X)
tür
PDF
Dil
en-US 
Başlık
Ticari Broşür (IP product overview)
tür
PDF
Dil
Başlık
Veri Sayfaları (FLEXIDOME IP starlight 8000i - 6MP)
tür
PDF
Dil
Başlık
Özel (Alarm task script language 7.60)
tür
PDF
Dil
en-US 
Başlık
Özel (Bosch IP Video and Data Security Guidebook)
tür
PDF
Dil
Başlık
Özel (BT-SC 2018-E-054 Product Test Report)
tür
PDF
Dil
en-US 
Başlık
Software (CPP7.3 H.264/H.265 Firmware 7.70.0126)
tür
ZIP
Dil
forward-right_adjusted